Praca w Carrefour kasjer/kasjerka w Dębicy

Dodane przez Anna (Firma), Czwartek, 04 Styczeń, 2018  12:25

Opis oferty pracy:

Wymagania:

- aktualne badania i książeczka sanepidu
- odpowiedzialność
- sumienne podejście do wykonywanych zadań
- skrupulatność, dokładność
- pozytywne emocje w kontaktach z klientami
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to wymóg konieczny)

Obowiązki:

- obsługa kasy fiskalnej
- obsługa klientów marketu
- rozliczanie kasy po każdej zakończonej zmianie
- wykonywanie poleceń przełożonego w zakresie kontroli
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oferujemy:

- bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku
- stałą stawkę godzinową
tel 517444423

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 98

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Kasjerka Ropczyce
  • Praca Kasjer Ropczyce
  • Praca Kasjerka Dębica
  • Praca Kasjer Dębica
  • Praca Ropczyce
  • Praca Dębica
  • Praca Kasjerka
  • Praca Kasjer
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń